آگهی فراخوان مناقصه عمومی سرمایه‌گذاری در پروژه های احداث ۴۰۰۰ مگاوات نیروگاه خورشیدی با ظرفیت بالاتر از ۱۰ مگاوات

نویسنده: محسن فرزان، کارشناس ارشد انرژی‌های تجدیدپذیر   سطح مقاله سطح: نیمه‎ تخصصی  clock زمان مطالعه: ۲ دقیقه


مناقصه سرمایه گذاری شماره ۱۴۰۱/۱

سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری انرژی برق (ساتبا) براساس آیین‌نامه اجرایی ماده ۱۲ قانون رفع موانع تولیدرقابت پذیر و ارتقا نظام مالی کشور و با عنایت به مصوبه شورای محترم اقتصاد به شماره ۱۷۱۹۶ مورخ ۱۴۰۱/۱/۲۰ و نیز قوانین و مقررات جاری کشور در نظر دارد در راستای تشویق بخش خصوصی به سرمایه‌گذاری و مشارکت در فعالیت‌های اقتصادی کشور نسبت به مشارکت سرمایه‌گذاران بخش خصوصی داخلی و خارجی در پروژه‌های احداث نیروگاه خورشیدی با ظرفیت بالاتر از ۱۰ مگاوات، مناقصه ای یک مرحله‌ای با ارزیابی کیفی برگزار نماید.

شرایط شرکت در ارزیابی کیفی مناقصه:

  1. کلیه اشخاص حقوقی که اسناد ارزیابی کیفی را دریافت نموده و پس از تکمیل، به ساتبا عودت نمایند مورد ارزیابی کیفی قرار خواهند گرفت. پس از ارزیابی کیفی با استفاده از لیست کوتاه تهیه شده از مناقصه‌گران دعوت خواهد شد تا در مناقصاتی که شرایط آن متعاقبا در اسناد مربوطه ذکر خواهد شد، شرکت نمایند. شایان ذکر است برندگان مناقصه می‌بایست توان مالی لازم جهت احداث نیروگاه بالاتر از ۱۰ مگاوات را داشته و در مدت مشخص شده در قرارداد نسبت به احداث نیروگاه پیشنهادی اقدام نمایند.
  2. از مناقصه‌گران ضمانت‌نامه شرکت در فرآیند ارجاع کار و همچنین ضمانت نامه اجرا و بهره‌برداری متناسب با ظرفیت نیروگاه دریافت می‌گردد.
  3. مناقصه بر اساس ظرفیت‌ها و ساختگاه‌های مشخص برگزار می گردد.
  4. مناقصه‌گران به منظور شرکت در فراخوان مناقصه می‌توانند اسناد ارزیابی کیفی را از این قسمت دریافت نمایند.
  5. تاریخ دریافت اسناد ارزیابی: حداکثر تا ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۱/۲/۵
  6. مهلت ارسال اسناد ارزیابی: حداکثر تا ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه مورخ ۱۴۰۱/۲/۱۹

با انتشار این آگهی از کلیه شرکت ها، مشارکت‌ها و کنسرسیوم‌های بخش خصوصی داخلی و خارجی که دارای توانایی مالی لازم و تجربیات مفید و مرتبط به منظور اجرای طرح فوق می باشند، دعوت می‌شود مطابق با شرایط فراخوان مناقصه سرمایه‌گذاری سوابق و رزومه خود و شیوه تامین مالی جهت سرمایه‌گذاری طرح مورد اشاره را مطابق با شرایط و مفاد مندرج در اسناد سرمایه‌گذاری در مهلت قانونی تعیین شده در اسناد به سازمان ارائه نمایند. در صورت نیاز به کسب اطلاعات بیشتر،  لطفا با شماره تلفن ۸۸۵۷۹۶۹۵ تماس حاصل فرمائید.

اسناد فراخوان ارزیابی کیفی مناقصه عمومی سرمایه‌گذاری در پروژه های احداث ۴۰۰۰ مگاوات نیروگاه خورشیدی با ظرفیت بالاتر از ۱۰ مگاوات سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره وری انرژی برق (ساتبا)

نظر شما درباره این مطلب مهم است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نشر و بازنشر تمامی مطالب در سایت و فضای مجازی تنها با درج آدرس www.iransolarmag.com مجاز است.