برگزاری پنجمین نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی انرژی‌های تجدیدپذیر ایران به‌صورت مجازی

نویسنده: محسن فرزان، کارشناس ارشد انرژی‌های تجدیدپذیر       clock زمان مطالعه: ۲ دقیقه


پنجمین نمایشگاه و کنفرانس بین‌المللی انرژی‌های تجدیدپذیر ایران به همت انجمن انرژی‌های تجدیدپذیر ایران و حمایت معنوی وزارت نیرو و ساتبا در تاریخ ۲۶ آذرماه سال جاری به‌صورت وبینار و نمایشگاه مجازی برگزار می‌شود. این کنفرانس و نمایشگاه مجازی با هدف بررسی چالش‌ها پیشرو توسعه انرژی‌های تجدیدپذیر و ارائه راهکارهای بهبود فضای کسب و کار این حوزه در دوران کرونا و تحریم برگزار خواهد شد.

از برنامه‌های اصلی این کنفرانس ‌می‌توان به اعطای جایزه ملی انرژی‌های تجدیدپذیر، بررسی بازار توسعه انرژی‌های تجدیدپذیر و راهکارهای تحول آن، بررسی روند توسعه تکنولوژی انرژی‌های تجدیدپذیر در دنیا با حضور سخنرانان خارجی اشاره کرد. اولین نمایشگاه مجازی در حوزه انرژی‌های تجدیدپذیر نیز باتوجه‌به شرایط کرونا در کشور برگزار ‌می‌شود، به‌گونه‌ای که غرفه‌ها و فضای نمایشگاه به‌صورت سه بعدی مدل‌سازی شده و مشارکت‌کنندگان ضمن دریافت این غرفه‌ها، امکان معرفی محصولات یا خدمات خود، اشتراک‌گذاری فیلم، عکس و کاتالوگ در غرفه خود را خواهند داشت.

شکل۱: امکانات نمایشگاه مجازی انرژی‌های تجدیدپذیر

در این نمایشگاه مجازی، امکان گفت‌وگو و چت بازدید کنندگان از غرفه، حضور در رویدادهای مجازی و برقراری جلسه‌ها با سرمایه‌گذاران و مشاوران و فعالان حوزه‌های انرژی تجدیدپذیر به‌صورت غیرحضوری پیش‌بینی شده است.

هم‌چنین، به‌منظور ایجاد بستری مناسب جهت معرفی الگوهای برتر در زنجیره توسعه انرژی‌های تجدیدپذیر کشور با همت انجمن انرژی‌های تجدیدپذیر ایران و حمایت معنوی وزارت نیرو و ساتبا و مشارکت دیگر انجمن‌های مرتبط، جایزه ملی انرژی‌های تجدیدپذیر به فعالان این حوزه اعطا ‌می‌شود. در دومین دوره از این جایزه ملی، پروژه برتر انرژی‌های تجدیدپذیر، سازمان‌های عمومی و دولتی، تولیدکنندگان تجهیزات انرژی‌های تجدیدپذیر، شرکت‌های توانمند EPC (کوچک مقیاس و بزرگ مقیاس)، شرکت‌های برق منطقه‌ای و شرکت‌های توزیع برق، ، شخصیت علمی تأثیرگذار، پژوهشگر جوان برتر از دریافت کنندگان این جایزه خواهند بود.

علاقه‌مندان می‌توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر و حضور در این وبینار و نمایشگاه مجازی و همچنین ثبت‌نام رایگان در فرآیند جایزه به آدرس www.irec.irrea.ir مراجعه نمایند و یا با شماره‌های۰۲۱۶۶۰۶۳۱۴۸- ۰۹۱۹۰۷۶۹۷۶۲ تماس حاصل فرمایند.

شکل۲: دومین جایزه ملی انرژی‌های تجدیدپذیر

نظر شما درباره این مطلب مهم است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نشر و بازنشر تمامی مطالب در سایت و فضای مجازی تنها با درج آدرس www.iransolarmag.com مجاز است.